Sveiki,

Ačiū, kad apsilankėte šioje elektroninėje parduotuvėje!

 

Apie rankdarbių autorę

Esu Ingrida Kėvalienė (Gudomskaitė), www.adira.lt parduodamų gaminių autorė.

EOR_4851 aRankdarbiais užsiimu nuo vaikystės – tai didžiausia aistra mano gyvenime . Papuošalų gamyba susidomėjau prieš 11 metų. Su meile, šiluma ir šviesiomis mintimis kuriu kasdieninius ir šventinius papuošalus ir aksesuarus iš pusbrangių akmenų, kristalų, stiklo, įvairių sidabrinių ir metalinių detalių. Norisi, kad rankdarbiai būtų saviti ir išskirtiniai.

Papuošalų kūrimo metodikų mokausi nuolat tiek iš įvairių meistrų, tiek savarankiškai, ieškodama visos pasiekiamos informacijos knygose ar beribiame internete.

Su juvelyrika mane supažindino puiki juvelyrė ir draugė Danutė Gaidelytė (www.dgjuvelyrika.lt ) – didelis Ačiū Jai už tai!

2014 metų pabaigoje nusprendžiau įgyvendinti savo seną svajonę – atidaryti rankų darbo papuošalų ir aksesuarų elektroninę parduotuvę, kurioje galėsiu Jums pristatyti savo pomėgį. Ir jei Jums patiks – kviečiu įsigyti.

 

Apie pavadinimą

Pavadinimas buvo sudarytas iš mano vardo „INGRIDA“ raidžių – skaitant iš galo „ADIR’GNI“, tik sutrumpintas „ADIRA“. Ačiū labai už tai mano mylimai mokytojai Elvyrai Švelienei („Savęs pažinimo“ studijos įkūrėjai).

 

Apie logotipą

Logotipas „driežiukas“ pasirinktas dėl jo simbolinės reikšmės.

„Gekonas – nežalingas namų driežiukas – išminties, judrumo, prisitaikymo simbolis – laikomas sėkmės ženklu. Gebėjimas numesti ir atauginti uodegą simbolizuoja atkuriamąją galią.“ (Ženklai ir simboliai, 2013).

 

Apie Gerumo misiją

Ši el.parduotuvė turi Gerumo misiją – nuo Jūsų išleistos pirkinių sumos 10 % bus skirta Vaikų, Senelių ar Gyvūnų globos namams arba tiems, kam labai reikia pagalbos.

Manau, kad ir mes bendromis jėgomis galime daryti gerus darbus. Iš anksto dėkoju!

 

Palinkėjimas

Linkiu mums visiems malonaus bendravimo, išminties, grožio ir gėrio. Tegul mūsų mintys būna šviesios, akys spindi aistra, o darbai kalba patys už save ☺.

 

Su meile ir gerumu…

Ingrida